niedziela, 15 grudnia 2013

Szaro-zielone kolczyki

Ktoś mi kiedyś powiedział, że połączenie zieleni z szarością jest mało fajne i nie powinno się takiego przestępstwa popełniać... Cóż, uważam że absolutnie nie jest to prawdą i zamierzam to udowodnić :) 
Oprócz sznurków sutasz w trzech kolorach: jasnoszarym, marengo oraz szmaragdowym (plus splatany), użyłam masy perłowej, szarych jadeitowych kulek i kostek z białego howlitu, a także koralików toho 11 (transparent green emerald).
Długość kolczyków: 7 cm


Nie wiem, czy to tylko moja przypadłość, ale mam całą masę rozpoczętych prac i jakoś nie potrafię się zabrać za ich skończenie. Nieraz łatwiej mi zabrać się za coś nowego, niż usiąść i wreszcie dokończyć coś, co już kolejny miesiąc czeka na swoją kolej.... I dzięki temu mam nieukończone trzy naszyjniki, dwa wisiorki, dwie bransoletki i cztery broszki... Plus liczną gromadkę pt. "nie wiem jeszcze, co to będzie".... Czy to tylko ja tak mam??

4 komentarze:

 1. nie uważam, żeby to było złe połączenie kolorów.. są całkiem inne.. ale wg mnie piękne..
  co do szycia to też tak mam.. i te rozpoczęte rzeczy sobie tak leżą i leżą..czasem dobrze bo później nagle mam całkiem inny pomysł z ich wykorzystaniem i wychodzi im to na dobre niż jakbym dłubała przy tym cały czas do skończenia..widocznie sutasz musi i czasem "poleżeć":)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne kolczyki. Nie jesteś osamotniona. Ja też mam już kilkanaście takich prac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten, kto tak powiedział ewidentnie się mylił, kolory grają z sobą koncertowo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dołączam do dziewczyn- mi też bardzo podoba się to połączenie kolorów. W ogóle całe kolczyki mi się podobają ;) Też czasem zostawiam coś na później. Może nie leży to miesiącami, ale to pewniei dlatego, że nie zajmuję siętym długo. Ale pewnie na każdy "twór" przyjdzie czas i wpadnie Ci do głowy genialny, całkiem inny niż początkowy pomysł :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, są one dla mnie ważnym świadectwem tego, że ktoś docenia moją twórczość i poświęca swój cenny czas, by mi o tym powiedzieć :) Obiecuję (w miarę możliwości) nie pozostawiać bez odpowiedzi żadnego komentarza!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...