piątek, 23 sierpnia 2013

Wisiorek z zielonym agatem

Piękny wisiorek, w którym role główną gra niezwykły, prostokątny agat. Kilka odcieni zieleni, bieli i ciemnożółte refleksu przebiegają falami przez kamień. Sznurki sutasz, którymi obramowałam agat, również biegną kolorowymi warstwami, z ukośną symetrią: od środka biały, potem splatany jasnozielony, następnie słoneczny, ciemny żółty. Po drugiej przekątnej kolory odwracają kolejność. Całość ozdabiają dodatkowo pojedynczo rozmieszczone ciemnozłote hematytowe kuleczki.
Długość wisiorka: 6,5 cm.2 komentarze:

  1. Przecudne jak zawsze. Jesteś moją inspiracją i motywacją, chociaż ostatnio niestety głównie tylko w myśleniu o sutaszu. Nieco brak czasu ale idzie zima i kto wie...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki :-) Realizujesz się w tylu pasjach, że i tak dziwię się, że starcza Ci czasu na wszystko - w tym i na myślenie o sutaszu ;-) Oby zima okazała się łaskawa dla Twych planów.

      Usuń

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, są one dla mnie ważnym świadectwem tego, że ktoś docenia moją twórczość i poświęca swój cenny czas, by mi o tym powiedzieć :) Obiecuję (w miarę możliwości) nie pozostawiać bez odpowiedzi żadnego komentarza!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...