wtorek, 18 czerwca 2013

Początki....

Witam.


To nie tylko początki mojego blogowania (proszę zatem o wielką wyrozumiałość...), ale też prawie-początki przygody z sutaszem. Prawie, bo param się tym zaledwie od roku. Do tej pory wcale nie odczuwałam potrzeby dzielenia się wynikami moich sutaszowych eksperymentów - dopiero od całkiem niedawna coraz większe grono osób uprasza się o "link do mojej strony"... Cóż, skoro taka wola ludu, to postaram się - w miarę swoich skromnych możliwości i umiejętności - życzenie owo spełnić.


Daruję sobie opowieści o tym, czym jest technika sutasz, bo istnieje mnóstwo stron, które wyczerpująco odpowiedzą na to pytanie. To będzie historia MOJEGO sutaszu, a nie sutaszu w ogóle ;-)


Jako, iż moje sutaszowanie jest starsze niż moje blogowanie, będę powoli, retrospektywnie, załączała zdjęcia swoich pierwszych prac. Równolegle do aktualnych osiągnięć.Zatem oto jeden z moich pierwszych sutaszów:Komplet - wisiorek/zawieszka i kolczyki. Wszystkie kamienie to jadeity - zielone, pomarańczowe, czerwone i żółte. Drobne koraliki i sopelki u dołu są miedziane.
Długość wisiorka: około 9 cm
Długość kolczyków: około 5 cm

Ten sutasz trafił w ręce koleżanki, w ramach prezentu urodzinowego. Mam nadzieję, że jego właścicielka dobrze się nim opiekuje :-)
2 komentarze:

 1. Masz super talent do robienia bizuteri jest cudowna piekna ,kolorowa.Ja mam zamiar zając sie też zamówiłam już zestaw startowy i czekam .Może doradzisz mi od czego powinna zacząc asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Cieszę się, że chcesz spróbować swoich sił w sutaszu :) Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, może zaoszczędzisz dzięki nim trochę czasu, nerwów i pieniędzy ;) Jeśli masz pytania, to pisz na formularz kontaktowy.
   Pozdrawiam!

   Usuń

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, są one dla mnie ważnym świadectwem tego, że ktoś docenia moją twórczość i poświęca swój cenny czas, by mi o tym powiedzieć :) Obiecuję (w miarę możliwości) nie pozostawiać bez odpowiedzi żadnego komentarza!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...